🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Antigona Mini Bag Blue
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Blue |
| Height | 20.5cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Light wear to the leather and strap on the item. |
| SKU | 261833 |
$78.10
Original: $260.32
-70%Women's Antigona Mini Bag Blue—
$260.32
$78.10

















Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Blue |
| Height | 20.5cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Light wear to the leather and strap on the item. |
| SKU | 261833 |





















