🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Logo Print T-Shirt White Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Item has marks and small holes on the seams. |
| SKU | 291672 |
$73.42
Men's Logo Print T-Shirt White Size L—
$73.42









Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Item has marks and small holes on the seams. |
| SKU | 291672 |





















