π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Embroidered Logo Print Jumper Red Size XXL
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 268567 |
$34.04
Original: $113.47
-70%Men's Embroidered Logo Print Jumper Red Size XXLβ
$113.47
$34.04







Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 268567 |





















