🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Embroidered Logo Shorts Blue Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Waist | 35.5cm |
| Inner Leg | 18.5cm |
| SKU | 327417 |
$36.05
Original: $120.15
-70%Men's Embroidered Logo Shorts Blue Size L—
$120.15
$36.05







Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Waist | 35.5cm |
| Inner Leg | 18.5cm |
| SKU | 327417 |





















