🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Signature Logo T-Shirt White Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Light marks to right shoulder and back left corner. |
| SKU | 310790 |
$93.45
Men's Signature Logo T-Shirt White Size L—
$93.45










Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Light marks to right shoulder and back left corner. |
| SKU | 310790 |





















