🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Logo Waist Band Joggers Black Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 77cm |
| Comments | Tiny hole on the left leg to one layer of fabric, not all the way through. |
| SKU | 324788 |
$44.05
Original: $146.85
-70%Men's Logo Waist Band Joggers Black Size L—
$146.85
$44.05









Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 77cm |
| Comments | Tiny hole on the left leg to one layer of fabric, not all the way through. |
| SKU | 324788 |





















