๐ Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Logo Print T-Shirt White Size XL
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Small minor mark to the front of the item by the hem. |
| SKU | 258055 |
$24.03
Original: $80.10
-70%Men's Logo Print T-Shirt White Size XLโ
$80.10
$24.03






Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Small minor mark to the front of the item by the hem. |
| SKU | 258055 |





















