🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Logo Swim Shorts Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Est Retail Price | £440.0 |
| Colour | Black |
| Waist | 34cm |
| Inner Leg | 9cm |
| Comments | Light minor marks to the front of the item. |
| SKU | 295439 |
$50.06
Original: $166.87
-70%Men's Logo Swim Shorts Black Size M—
$166.87
$50.06





Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Est Retail Price | £440.0 |
| Colour | Black |
| Waist | 34cm |
| Inner Leg | 9cm |
| Comments | Light minor marks to the front of the item. |
| SKU | 295439 |





















