🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Rare T-Shirt Black Size XS
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52.5cm |
| SKU | 303655 |
$93.45
Men's Rare T-Shirt Black Size XS—
$93.45







Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52.5cm |
| SKU | 303655 |





















