🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Hybridge Gilet Grey Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 333316 |
$94.12
Original: $313.72
-70%Men's Hybridge Gilet Grey Size L—
$313.72
$94.12







Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 333316 |























