🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Dore Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 38.5cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| SKU | 310185 |
$173.55
Women's Dore Down Jacket Grey Size S—
$173.55










Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 38.5cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| SKU | 310185 |





















