🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Montebello Down Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 313489 |
$100.12
Women's Montebello Down Jacket Black Size L—
$100.12










Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 313489 |





















