🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Brookvale Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | 6mm hole on right sleeve. |
| SKU | 312148 |
$36.05
Original: $120.15
-70%Men's Brookvale Down Jacket Black Size S—
$120.15
$36.05









Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | 6mm hole on right sleeve. |
| SKU | 312148 |





















