🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Crawford Hoody Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 323862 |
$173.55
Women's Crawford Hoody Down Jacket Black Size S—
$173.55







Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 323862 |





















