🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Benedict Gilet Red Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 63.5cm |
| Should To Shoulder | 54.5cm |
| Pit To Pit | 38cm |
| Comments | Marks to item as pictured. |
| SKU | 319084 |
$160.20
Men's Benedict Gilet Red Size S—
$160.20












Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 63.5cm |
| Should To Shoulder | 54.5cm |
| Pit To Pit | 38cm |
| Comments | Marks to item as pictured. |
| SKU | 319084 |





















