🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Cypress Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 322502 |
$64.08
Original: $213.60
-70%Women's Cypress Down Jacket Black Size S—
$213.60
$64.08







Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 322502 |





















