🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Rosemont Parka Down Jacket Navy Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Coat is in very good condition, with minor tear to left cuff. |
| SKU | 310769 |
$206.92
Women's Rosemont Parka Down Jacket Navy Size XS—
$206.92











Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Coat is in very good condition, with minor tear to left cuff. |
| SKU | 310769 |





















