🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Montebello Down Jacket Blue Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| Comments | Light fading shown as pictured. |
| SKU | 321784 |
$54.07
Original: $180.22
-70%Women's Montebello Down Jacket Blue Size S—
$180.22
$54.07








Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53.5cm |
| Comments | Light fading shown as pictured. |
| SKU | 321784 |





















