🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Freestyle Gilet Red Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Light stains on the pockets. |
| SKU | 331117 |
$246.97
Men's Freestyle Gilet Red Size S—
$246.97










Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Light stains on the pockets. |
| SKU | 331117 |























