π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Freestyle Gilet Navy Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 333964 |
$112.14
Original: $373.80
-70%Men's Freestyle Gilet Navy Size XSβ
$373.80
$112.14






Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 333964 |























