🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Freestyle Crew Gilet Navy Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 331996 |
$293.70
Men's Freestyle Crew Gilet Navy Size L—
$293.70







Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 331996 |























