π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Quilted Gilet Navy Size IT 54 / XXL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 305085 |
$42.05
Original: $140.17
-70%Men's Quilted Gilet Navy Size IT 54 / XXLβ
$140.17
$42.05






Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 305085 |























