š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Marks on the item. |
| SKU | 276567 |
$46.72
Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size Sā
$46.72












Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Marks on the item. |
| SKU | 276567 |





















