š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Logo Print T-Shirt Blue Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 266865 |
$40.05
Men's Logo Print T-Shirt Blue Size Mā
$40.05








Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 266865 |





















