š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Checkered Long Sleeve Shirt Navy Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 268755 |
$33.37
Men's Checkered Long Sleeve Shirt Navy Size Sā
$33.37









Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 268755 |





















