š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Check Print Long Sleeve Shirt Navy Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 296088 |
$113.47
Men's Check Print Long Sleeve Shirt Navy Size Sā
$113.47








Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 296088 |





















