π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Embroidered Logo Cargo Shorts Beige Size IT 58 / UK 42
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 58 / UK 42 |
| Material | Denim |
| Colour | Beige |
| Waist | 50cm |
| Inner Leg | 25.5cm |
| Comments | Small mark to the back of the item. |
| SKU | 261344 |
$10.01
Original: $33.37
-70%Men's Embroidered Logo Cargo Shorts Beige Size IT 58 / UK 42β
$33.37
$10.01












Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 58 / UK 42 |
| Material | Denim |
| Colour | Beige |
| Waist | 50cm |
| Inner Leg | 25.5cm |
| Comments | Small mark to the back of the item. |
| SKU | 261344 |





















