🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Checkered Shoulder Bag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 14cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Item has marks and slight discolouration |
| SKU | 298367 |
$106.80
Women's Checkered Shoulder Bag Beige—
$106.80
















Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 14cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Item has marks and slight discolouration |
| SKU | 298367 |





















