š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Embroidered Logo Checkered Long Sleeve Shirt Black Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Item is sightly faded. |
| SKU | 277287 |
$53.40
Men's Embroidered Logo Checkered Long Sleeve Shirt Black Size Sā
$53.40










Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Item is sightly faded. |
| SKU | 277287 |





















