Women's Logo Print Cardigan Black Size XS
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Cardigan |
| Size | XS |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| SKU | 319678 |
Original: $160.20
-70%$160.20
$48.06







Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Cardigan |
| Size | XS |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| SKU | 319678 |























