π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Croc Micro Ville Top Handle Bag Black
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 5.5cm |
| SKU | 303756 |
$433.87
Women's Croc Micro Ville Top Handle Bag Blackβ
$433.87












Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 5.5cm |
| SKU | 303756 |





















