🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Printed Logo T-Shirt Grey Size M
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Two tiny holes on the hem. |
| SKU | 281995 |
$53.40
Men's Printed Logo T-Shirt Grey Size M—
$53.40








Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Two tiny holes on the hem. |
| SKU | 281995 |





















