π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Oversized Embroidered Logo T-Shirt Cream Size XS
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 55.5cm |
| SKU | 281827 |
$28.04
Original: $93.45
-70%Men's Oversized Embroidered Logo T-Shirt Cream Size XSβ
$93.45
$28.04








Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 55.5cm |
| SKU | 281827 |





















