🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Logo Print Long Sleeve T-Shirt Grey Size S
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 294812 |
$133.50
Men's Logo Print Long Sleeve T-Shirt Grey Size S—
$133.50








Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 294812 |





















