🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Logo Print T-Shirt Grey Size S
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 51cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 282079 |
$28.04
Original: $93.45
-70%Men's Logo Print T-Shirt Grey Size S—
$93.45
$28.04







Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 51cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 282079 |





















