π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Souvenir Xs Paris Charms Belt Bag Grey
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Grey |
| Height | 18cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Very minor wear to the zip. |
| SKU | 291118 |
$122.15
Original: $407.17
-70%Women's Souvenir Xs Paris Charms Belt Bag Greyβ
$407.17
$122.15












Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Grey |
| Height | 18cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Very minor wear to the zip. |
| SKU | 291118 |





















