š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Jadior 8 Knit Jumper Blue Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cashmere |
| Colour | Blue |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 323700 |
$413.84
Women's Jadior 8 Knit Jumper Blue Size XSā
$413.84







Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cashmere |
| Colour | Blue |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 323700 |























