š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Oversized Printed Logo T-Shirt White Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 70.5cm |
| Should To Shoulder | 57.5cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 292646 |
$253.65
Men's Oversized Printed Logo T-Shirt White Size Mā
$253.65










Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 70.5cm |
| Should To Shoulder | 57.5cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 292646 |





















