🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Bee Embroidered Logo Swim Shorts Black Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 38.5cm |
| Inner Leg | 8.5cm |
| SKU | 308636 |
$53.40
Men's Bee Embroidered Logo Swim Shorts Black Size L—
$53.40





Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 38.5cm |
| Inner Leg | 8.5cm |
| SKU | 308636 |





















