š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Embroidered Logo Back Print T-Shirt Beige Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 74.5cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55.5cm |
| SKU | 307205 |
$140.17
Men's Embroidered Logo Back Print T-Shirt Beige Size Sā
$140.17









Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 74.5cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55.5cm |
| SKU | 307205 |





















