š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 306814 |
$140.17
Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size XSā
$140.17









Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 306814 |





















