🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Cd Logo Card Holder Blue
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 7.5cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 294948 |
$133.50
Women's Cd Logo Card Holder Blue—
$133.50






Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 7.5cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 294948 |





















