š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Oblique Terry Towelling T-Shirt White Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 58.5cm |
| SKU | 308560 |
$280.35
Men's Oblique Terry Towelling T-Shirt White Size Mā
$280.35









Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 58.5cm |
| SKU | 308560 |





















