π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Palace Bag Red
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Glitter |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 347726 |
$100.12
Original: $333.75
-70%Women's Palace Bag Redβ
$333.75
$100.12











Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Glitter |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 347726 |

















