π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Micro Bon Bon Bag Cream
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 12cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Slight tarnishing to the handle, and wear to the corners as shown in pictures. |
| SKU | 346941 |
$80.10
Original: $267.00
-70%Women's Micro Bon Bon Bag Creamβ
$267.00
$80.10











Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Cream |
| Height | 12cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Slight tarnishing to the handle, and wear to the corners as shown in pictures. |
| SKU | 346941 |

















