π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Micro Bon Bon Bag Pink
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 12cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 346940 |
$116.14
Original: $387.15
-70%Women's Micro Bon Bon Bag Pinkβ
$387.15
$116.14













Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 12cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 346940 |

















