π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Logo Crocodile Embossed Wallet Black
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 335380 |
$120.15
Women's Logo Crocodile Embossed Wallet Blackβ
$120.15











Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 335380 |

















