π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Diamond Motif Clutch Mauve
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Mauve |
| Height | 15cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 339381 |
$200.25
Women's Diamond Motif Clutch Mauveβ
$200.25













Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Mauve |
| Height | 15cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 339381 |

















