π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Marchelin Bag Black
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 331828 |
$106.13
Original: $353.77
-70%Women's Marchelin Bag Blackβ
$353.77
$106.13












Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 331828 |

















