🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Kids Gg Supreme Monogram Baby Changing Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Est Retail Price | £1700.0 |
| Colour | Black |
| Height | 28cm |
| Width | 44cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Large size model - RRP £1700 Bag is in immaculate condition with very little signs of use. Official Gucci baby changing matt included (also perfect condition). |
| SKU | 280459 |
$198.25
Original: $660.82
-70%Women's Kids Gg Supreme Monogram Baby Changing Bag Black—
$660.82
$198.25




















Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Est Retail Price | £1700.0 |
| Colour | Black |
| Height | 28cm |
| Width | 44cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Large size model - RRP £1700 Bag is in immaculate condition with very little signs of use. Official Gucci baby changing matt included (also perfect condition). |
| SKU | 280459 |





















